Рома vs Торино голови и хајлајтс

Рома на својот стадион го пречека Торино во рамките на Серија А, во Петок, 9 3.

Натпреварот изобилуваше со голови и беа постигнати точно 3 гола, но сите во мрежата на Торино. Тоа резултираше со победа на Рома од 3-0.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4-mobile/z42r6_1.mp4?token=1520634930-IMpi%2B60x96278%2BbYyDzfghp4L%2BQqDIbKHYF97szrEvI%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Најди ги најдобрите казино бонуси на casinobonus.mk