Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Вест Бромвич Албион и Лестер Сити

Вест Бромвич Албион на домашен терен играше против Лестер Сити во рамките на Премиер лига, во Сабота, 10 Март.

Нападите на двата тима фукционираа добро, но нападот на Вест Бромвич Албион беше помалку ефикасен и го загуби натпреварот со резултат 4-1.

Во видео хајлајтсот од натпреварот помеѓу Вест Бромвич Албион и Лестер Сити можете да ги видите најдобрите моменти, акции и голови.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4-mobile/pu0sn.mp4?token=1520704803-4hyKcyZUrke1mlQaiW%2BQ8pGBN3Uz8CUpue5RGuxABIY%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги казино рецензиите за најдобрите казина достапни за Македонци.