Хадерсфилд Таун vs Свонси Сити хајлајтс

Хадерсфилд Таун на домашен терен играше против Свонси Сити во рамките на Премиер лига, во Сабота, 10 Март.

Ниту Хадерсфилд Таун ни Свонси Сити не ги искористија своите шанси, па натпреварот заврши со резултат 0:0.

Иако не бе постигнати голови на овој натпревар, можете да го изгледате хајлајтсот на видеото подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4-mobile/vn6dk.mp4?token=1520704216-Rph%2FYu9oWuQav3lU%2FCfxTOo7B7zuLrzU6zclv7xZPpg%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Kadenje.mk ви ги нуди сите информации за онлајн кладење во Македонија. Одлични предлог типови и рецензија на обложувалници, бонуси.