Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Баерн Минхен и Хамбургер СВ

Баерн Минхен го пречека Хамбургер СВ во Сабота, 10 Март.

На натпреварот беа постигнати 6 гола, но сите ги постигна Баерн Минхен, па Хамбургер СВ го загуби мечот со резултат 6-0.

Во видео хајлајтсот од натпреварот помеѓу Баерн Минхен и Хамбургер СВ можете да ги видите најдобрите моменти, акции и голови.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/e5gy3.mp4?token=1520702197-kz%2F%2BxnDhywNg1%2BFoVV2%2Fxan0F0QsyQsiC%2BkDngHBIVk%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Обложувалници, рецензии, типови проверете ги најдобрите на kladenje.mk