Челси vs Кристал Палас голови и хајлајтс

Во Сабота, 10 Март 2018, Кристал Палас му гостуваше на Челси во рамките на Премиер лига.

На натпреварот имаше три гола, од кои 2 ги постигна Челси, а еден гол постигна Кристал Палас. Тоа резултираше со победа на Челси од 2:1.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Челси и Кристал Палас.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4-mobile/ya5jg.mp4?token=1520714868-GBIzSUF6lnaL3RPjyJtB3X%2BfYIR7Z%2FCexaaQIgfuyY8%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Ти треба помош каде да се обложуваш? Спореди ги кладилниците на kladenje.mk