Лацио vs Динамо Киев голови и хајлајтс

Лацио на домашен терен играше против Динамо Киев во рамките на УЕФА Европа Лига, во Четврток, 8 Март.

Двата тима имаа среќа да постигнат по 2 гола, па натпреварот заврши со резултат 2:2.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Лацио и Динамо Киев погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/goawk.mp4?token=1520548549-WNCenNRje%2F7Zgwflr4%2BA%2FQRgKzMBIskI8sPtsFktcrc%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензијата за обложувалницата 1xbet на следниов линк 1xbet.