ЦСКА Москва vs Олимпик Лион голови и хајлајтс

Во Четврток, 8 Март, ЦСКА Москва го нагости Олимпик Лион во рамките на УЕФА Европа Лига натпревар.

На натпреварот беше постигнат само еден гол, на разочарување на публиката голот го постигна Олимпик Лион. Поради тоа Олимпик Лион го доби натпреварот со 1:0.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/buvgi.mp4?token=1520541437-O2sjLrcOIXcCzD%2Bbq%2BWeoS43OyGis9ucg3e8CdeOt0M%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Обложувалници, рецензии, типови проверете ги најдобрите на kladenje.mk