Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Олимпик Марсеј и Атлетик Билбао

во Четврток, 8 Март, Олимпик Марсеј на домашен терен играше против Атлетик Билбао во рамките на УЕФА Европа Лига.

Нападите на двата тима фукционираа одлично, но нападот на Атлетик Билбао беше помалку ефикасен и го загуби натпреварот со резултат 3-1.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Олимпик Марсеј и Атлетик Билбао.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4-mobile/1jxxf.mp4?token=1520548639-y1NLOmaQRRkz8DU5rpMaKxqnJXt4O7I2F0CHd0TFFlk%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На kladenje.mk ги рангиравме најдобрите онлајн кладилници. Провери каде имаш најдобри услови.