Ливерпул vs Порто хајлајтс

Во Вторник, 6 Март, Ливерпул и Порто одиграа натпревар во рамките на УЕФА Лига на Шампиони.

На натпреварот не беше постигнат ниту еден гол.

Иако не бе постигнати голови на овој натпревар, можете да го изгледате хајлајтсот на видеото подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4-mobile/48egk.mp4?token=1520374040-CpfQR%2Ff4TlombS2Kxv1I%2BxMSwfrwpQfEbPNwXiLfJ2Y%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.