Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу ПСЖ и Реал Мадрид

Во Вторник, 6 Март, ПСЖ го пречека Реал Мадрид во рамките на УЕФА Лига на Шампиони меч.

На натпреварот имаше три гола, од кои 2 ги постигнаа играчите на Реал Мадрид, а еден гол постигна ПСЖ. Тоа резултираше со победа на Реал Мадрид од 2:1.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4-mobile/x7asa.mp4?token=1520374976-WZGabUhwL8P7JQnl7LZ7mlxuUc9pzVMh5pLxr85QV74%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги казино рецензиите за најдобрите казина достапни за Македонци.