Кристал Палас vs Манчестер Јунајтед голови и хајлајтс

Во Понеделник, 5 Март, Кристал Палас го нагости Манчестер Јунајтед во рамките на Премиер лига натпревар.

Трите бода одат во Манчестер Јунајтед кој успеа да постигне еден гол повеќе и забележа гостинска победа со точен резултат 3-2.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Кристал Палас и Манчестер Јунајтед погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4-mobile/fkohn.mp4?token=1520293216-SQkv9x2BMazwB%2FXVLDTuyLs3L9goA%2BXOrYH3pTa%2FUIM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посети ја kladenje.mk и информирај се за најновите бонуси.