Инголштад 04 vs Бохум голови и хајлајтс

Инголштад 04 на својот стадион го пречека Бохум во рамките на 2ра Бундеслига, во Понеделник, 5 3.

Натпреварот беше израмнет, една шанса Бохум претвори во гол, и тоа беше доволно за победа од 1:0 и разочарување на домашните навивачи.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Инголштад 04 и Бохум.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4-mobile/osuwa.mp4?token=1520289877-zJE26k5LI%2FrtEEm6GYCqEkyChLddLUWh0nBc758Q0Y0%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.