Монпеље vs Олимпик Лион голови и хајлајтс

Во Недела, 4 Март, Монпеље го нагости Олимпик Лион во рамките на Лига 1 натпревар.

Двата тима го пронајдоа патот кон противничкиот гол, но натпреварот заврши без победник.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Монпеље и Олимпик Лион.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/i0znc.mp4?token=1520249646-hKtJSjzKWZnhd6pYBtBgtVp%2FtEaoNNLofpYLyfA698c%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија. Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси.