Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Хеиденхеим и Арминија Билефилд

Хеиденхеим го нагости Арминија Билефилд во рамките на 2ра Бундеслига меч, во Недела, 4 Март 2018.

Двата тима имаа среќа да постигнат по 2 гола, па натпреварот заврши со резултат 2:2.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Хеиденхеим и Арминија Билефилд.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/monsf.mp4?token=1520251481-%2FspL3Y4UvvC%2Bt04i5GZsl5zkEGXZ5TArELO5IKNwkqQ%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Нашите типстери ги бараат најдобрите коефициенти со најголема вредност, проверете на kladenje.mk