Хајлајтс и голови од Барселона vs Атлетико Мадрид

Во Недела, 4 Март, Барселона и Атлетико Мадрид одиграа натпревар во рамките на Ла Лига.

Барселона успеа да постигне само еден гол. Сепак тој се покажа како доволен за победа од 1:0, бидејќи Атлетико Мадрид не постигна ниту еден гол.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Барселона и Атлетико Мадрид.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/6s7di.mp4?token=1520249245-%2FbPsr3SZ1qhSqFs6G9KQyVDI4dSx0Vrz%2BROv3ZTGKqQ%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Спремете се за следниот натпревар во Ла Лига и проверете ги одличните типови на kladenje.mk