Тулуз ФК vs ФК Нант голови и хајлајтс

Тулуз ФК го пречека ФК Нант во Среда, 17 Јануари.

Тулуз ФК и ФК Нант постигнаа само по еден гол, и натпреварот заврши без победник, 1:1.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Тулуз ФК и ФК Нант.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/merge-xjef8.mp4?token=1516220351-u1pFh%2FIRACoPfxhyHgwxWmHWeyBV4RVweuOYUbBpdbc%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Kadenje.mk ви ги нуди сите информации за онлајн кладење во Македонија. Одлични предлог типови и рецензија на обложувалници, бонуси.