Фрајбург vs Баерн Минхен голови и хајлајтс

Во Недела, 4 Март, во рамките на Бундеслига се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Фрајбург и гостинот Баерн Минхен.

Натпреварот изобилуваше со голови и беа постигнати точно 4 гола, сите во мрежата на Фрајбург. Тоа резултираше со победа на Баерн Минхен од 4-0.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Фрајбург и Баерн Минхен.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/7pdh2.mp4?token=1520248817-f40YPQZhr5UC1oHNalXv9z2qD5ykGIR8x6zahctwqek%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Обложувалници, рецензии, типови проверете ги најдобрите на kladenje.mk