Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Монако и ОГЦ Ница Кот де Азур

во Вторник, 16 Јануари, Монако на домашен терен играше против ОГЦ Ница Кот де Азур во рамките на Лига 1.

Двата тима имаа среќа да постигнат по 2 гола, па натпреварот заврши со резултат 2:2.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/j6kst.mp4?token=1516143783-OPcQwdqZUD9%2FVa7kRnPeQE4RKHEMNE6Ch3iMbvsGvmo%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.