Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Лестер Сити ФК и Флитвуд Таун ФК

Лестер Сити ФК го пречека Флитвуд Таун ФК во Вторник, 16 Јануари.

На натпреварот имаше точно 2 гола, и двата ги постигна Лестер Сити ФК. Тоа резултираше со победа на Лестер Сити ФК од 2:0.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/ntbyi_1.mp4?token=1516143607-lJ85F%2BFQyTlqOv1d7O%2FBj9hwWJFTLLWq1NqrY%2Fomi7M%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги казино рецензиите за најдобрите казина достапни за Македонци.