Олимпик Марсеј vs Страсбург Алсаче голови и хајлајтс

Во Вторник, 16 Јануари, во рамките на Лига 1 се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Олимпик Марсеј и гостинот Страсбург Алсаче.

На натпреварот имаше точно 2 гола, и двата ги постигна Олимпик Марсеј. Тоа резултираше со победа на Олимпик Марсеј од 2:0.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Олимпик Марсеј и Страсбург Алсаче погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/wa2cx.mp4?token=1516135715-%2BXX5zUs74YWCGN0M%2BunQK8m5klCSDcBqXc8scPa2ZRI%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk