Хајлајтс и голови од Гингамп vs Олимпик Лион

Гингамп го пречека Олимпик Лион во Среда, 17 Јануари.

На натпреварот имаше точно 2 гола, и двата ги постигна Олимпик Лион. Тоа резултираше со победа на Олимпик Лион од 2:0 и задоволство на гостинскиот тренер.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Гингамп и Олимпик Лион.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4-mobile/hyba4.mp4?token=1516222955-hvermrRGMaoaRfeJc8uUoLAMhNSAmMZ%2Bu60qr2D2yLw%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На kladenje.mk ги рангиравме најдобрите онлајн кладилници. Провери каде имаш најдобри услови.