Манчестер Јунајтед ФК vs Стоук Сити ФК голови и хајлајтс

Во Понеделник, 15 Јануари, Манчестер Јунајтед ФК го пречека Стоук Сити ФК во рамките на Премиер лига меч.

Стоук Сити ФК и покрај сите напори не успеа да постигне гол, додека Манчестер Јунајтед ФК постигна 3 и победи со точен резултат 3-0.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Манчестер Јунајтед ФК и Стоук Сити ФК.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/5u0p9.mp4?token=1516061145-imOe7KsIRQu2pboBuhUFcGfoI%2FRlSVqwVlI9Erw7eqU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот