Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу ОГЦ Ница Кот де Азур и Амиен СЦ

ОГЦ Ница Кот де Азур и Амиен СЦ одиграа натпревар во рамките на Лига 1, во Сабота, 13 1 2018.

Одбраната на ОГЦ Ница Кот де Азур одлично ја заврши работата и не беше совладана ниту еднаш. Па голот кој го постигна ОГЦ Ница Кот де Азур беше доволен за победа од 1:0.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/geobg.mp4?token=1515877890-k9tS0bc3pg4m9OKBrTghc7N8UsUuGrPiAgteOkjsBPs%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Нашите типстери ги бараат најдобрите коефициенти со најголема вредност, проверете на kladenje.mk