Монпеље vs Монако хајлајтс

Во Сабота, 13 Јануари, Монпеље го пречека Монако во рамките на Лига 1 меч.

Ниту Монпеље ни Монако не постигнаа гол на натпреварот.

Натпреварот заврши без голови, а најдобрите моменти и акции можете да ги видите на видео хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/fptl9.mp4?token=1515879692-eGPLQm9pY2E8uCsvIDq6D1JSMt4TapMYo6E2GN%2Bn6KU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот