АС Сент Етјен Лоир vs Тулуз ФК голови и хајлајтс

АС Сент Етјен Лоир на домашен терен играше против Тулуз ФК во рамките на Лига 1, во Недела, 14 Јануари.

На натпреварот имаше точно 2 гола, и двата ги постигна АС Сент Етјен Лоир. Тоа резултираше со победа на АС Сент Етјен Лоир од 2:0.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу АС Сент Етјен Лоир и Тулуз ФК.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/merge-zb6xu.mp4?token=1515949374-cBfyZENC7Da7rZesYMYk9Jtrp01hjXujOyr5A21in7c%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Kadenje.mk ви ги нуди сите информации за онлајн кладење во Македонија. Одлични предлог типови и рецензија на обложувалници, бонуси.