Њукасл Јунајтед ФК vs Свонси Сити голови и хајлајтс

Њукасл Јунајтед ФК го пречека Свонси Сити во Сабота, 13 Јануари.

Њукасл Јунајтед ФК и Свонси Сити постигнаа само по еден гол, и натпреварот заврши без победник, 1:1.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/6v3e8.mp4?token=1515865293-%2FFDFVNux178CReFT%2BG%2BRXRaiEZt3hPO3YUGMLTXv5Og%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги коефициентите што ги нуди Bet365 на kladenje.mk