Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Жирона ФК и УД Лас Палмас

Жирона ФК го нагости УД Лас Палмас во рамките на Ла Лига меч, во Сабота, 13 Јануари 2018.

На натпреварот беа постигнати 6 гола, но сите ги постигна Жирона ФК, па УД Лас Палмас го загуби мечот со резултат 6-0.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/7j5nn.mp4?token=1515854223-U5FNsgKnDm%2BAy1T7D5HxAdTYRVtvRXyemyIuEkt7uwc%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk