Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Брентфорд ФК и Болтон Вандерерс ФК

Во Сабота, 13 Јануари, Брентфорд ФК го пречека Болтон Вандерерс ФК во рамките на Чемпионшип меч.

Одбраната на Брентфорд ФК одлично ја заврши работата и не беше совладана ниту еднаш, а напаѓачите на Брентфорд ФК постигнаа два гола. Натпреварот заврши со победа од 2:0 на [%HOMETEAM %].

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/2a9h0.mp4?token=1515872446-x4jqscSxS4%2BOHGsFKIq5zG2j5NNm2pME9Fz%2Fx2Io4f0%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На kladenje.mk ги рангиравме најдобрите онлајн кладилници. Провери каде имаш најдобри услови.