Бристол Сити ФК vs Норвич Сити ФК голови и хајлајтс

Во Сабота, 13 Јануари, Бристол Сити ФК го пречека Норвич Сити ФК во рамките на Чемпионшип меч.

Норвич Сити ФК успеа да постигне само еден гол, доволен за победа од 1:0, бидејќи домашниот тим, Бристол Сити ФК, не постигна ниту еден гол.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/bahuc.mp4?token=1515872449-9tgorhauwOYp7sF9g1d%2F8uyBggqkbtEbFJZ61ykOdzc%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk