Хајлајтс и голови од Кристал Палас ФК vs Барнли ФК

Во Сабота, 13 Јануари, Кристал Палас ФК го нагости Барнли ФК во рамките на Премиер лига натпревар.

Кристал Палас ФК постигна еден гол, но успеа да ја зачува сопствената мрежа, па оствари победа со 1:0.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Кристал Палас ФК и Барнли ФК погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/l2rs7.mp4?token=1515872472-vdWY%2BahJHtjk3BEr3rk1f7Sn%2FuruNRAzxJnNOfoTa54%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот