Леванте УД vs Еспањол голови и хајлајтс

Леванте УД го нагости Еспањол во рамките на Куп на Кралот меч, во Четврток, 11 Јануари 2018.

На натпреварот имаше точно 2 гола, и двата ги постигна Еспањол. Тоа резултираше со победа на Еспањол од 2:0 и задоволство на гостинскиот тренер.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Леванте УД и Еспањол.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/4quht.mp4?token=1515708159-buqmhYpwSQjbyqS2k7cfQ3mrRT88TwB4ai84GDqvepY%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Неверојатни бонуси, одлични коефициенти и предлог типови на kladenje.mk