Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Валенсија и УД Лас Палмас

Валенсија го пречека УД Лас Палмас во Вторник, 9 Јануари.

Напаѓачите на Валенсија беа расположени и постигнаа точно 4 гола, додека УД Лас Палмас не постигна ниту еден, па затоа го загуби натпреварот со точен резултат 4-0.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/mxct6.mp4?token=1515546240-MJeDDJrsmHzIuRqFaHDi17%2BoOL%2F6vlljG73RhcSPO54%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Неверојатни бонуси, одлични коефициенти и предлог типови на kladenje.mk