Шрусбери Таун ФК vs Вест Хем Јунајтед ФК хајлајтс

во Недела, 7 Јануари, Шрусбери Таун ФК на домашен терен играше против Вест Хем Јунајтед ФК во рамките на ФА Куп.

Ниту Шрусбери Таун ФК ни Вест Хем Јунајтед ФК не ги искористија своите шанси, па натпреварот заврши со резултат 0:0.

Иако не бе постигнати голови на овој натпревар, можете да го изгледате хајлајтсот на видеото подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/iapfv.mp4?token=1515344454-q%2FwaYKginf0xgoBX9UrfK5KbdTiZ9acdBM2KLkG9e7Q%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.