Видео од натпреварот Норвич Сити ФК vs Челси ФК

Во рамките на ФА Куп се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Норвич Сити ФК и гостинот Челси ФК, во Сабота, 6 Јануари 2018.

На натпреварот не беше постигнат ниту еден гол.

Во хајлајтсот од натпреварот нема да најдете голови бидејќи истиот заврши 0:0, но тука се сите шанси, акции и најдобри моменти кои вредат да се погледнат.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/mrqa7.mp4?token=1515271716-JmTJ1Iv9ocJ9rP%2B%2F31928e2NNM8QKmTJtZDDy9v3wWk%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Обложувалници, рецензии, типови проверете ги најдобрите на kladenje.mk