Тулуз ФК vs ОГЦ Ница Кот де Азур голови и хајлајтс

Тулуз ФК и ОГЦ Ница Кот де Азур одиграа натпревар во рамките на Куп на Франција, во Сабота, 6 1 2018.

Одбраната на Тулуз ФК одлично ја заврши работата и не беше совладана ниту еднаш. Па голот кој го постигна Тулуз ФК беше доволен за победа од 1:0.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/202qt.mp4?token=1515257347-9PEiyrAfnacTgpLC4JYzUNIfm1kfoNCHPmupvYQGcf4%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk