Реал Клуб Селта де Виго vs ФК Барселона голови и хајлајтс

Во Четврток, 4 Јануари, во рамките на Куп на Кралот се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Реал Клуб Селта де Виго и гостинот ФК Барселона.

Натпреварот беше возбудлив за гледање, но Реал Клуб Селта де Виго и ФК Барселона искористија само по една шанса и мечот заврши со резултат 1:1.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Реал Клуб Селта де Виго и ФК Барселона.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/q9w7b.mp4?token=1515098781-iWi26PyPD2QJbPe8yADs9EKxORVjJeXwjd2zoUUEoDs%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk