Јувентус ФК vs Торино ФК голови и хајлајтс

во Среда, 3 Јануари, Јувентус ФК на домашен терен играше против Торино ФК во рамките на Куп на Италија.

Јувентус ФК беше подобар противник на теренот, постигна два гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа. Тоа резултираше со победа на Јувентус ФК од 2:0.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/gooow.mp4?token=1515020014-3gl8ZTpFoVikGX4iy%2BhnuE5%2B3SZscUCDcFysLpaECdo%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Неверојатни бонуси, одлични коефициенти и предлог типови на kladenje.mk