Хајлајтс и голови од КД Леганес vs Виљареал Клуб де Футбол

КД Леганес и Виљареал Клуб де Футбол одиграа натпревар во рамките на Куп на Кралот, во Четврток, 4 1 2018.

Виљареал Клуб де Футбол не успеа да постигне гол, а нивниот голман беше матиран еднаш. Поради тоа КД Леганес запиша победа од 1:0.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/8ayyl.mp4?token=1515098060-2PECdvMieNAlqdy1mGn24r6B7c8UYfpVY%2FEuteSB3Sc%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Неверојатни бонуси, одлични коефициенти и предлог типови на kladenje.mk