Вулверхемптон Вандерерс ФК vs Брентфорд ФК голови и хајлајтс

Вулверхемптон Вандерерс ФК и Брентфорд ФК одиграа натпревар во рамките на Чемпионшип, во Вторник, 2 1 2018.

Натпреварот изобилуваше со голови и беа постигнати точно 3 гола, но сите во мрежата на Брентфорд ФК. Тоа резултираше со победа на Вулверхемптон Вандерерс ФК од 3-0.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Вулверхемптон Вандерерс ФК и Брентфорд ФК.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/ewav0.mp4?token=1514932866-wJIw%2BeSORCHaVTPFpNtuh%2FWgGoo3tT1zfHrlK2fJMFA%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk