Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Клуб Леида Еспортиу и Клуб Атлетико Мадрид

Во Среда, 3 Јануари, Клуб Леида Еспортиу и Клуб Атлетико Мадрид одиграа натпревар во рамките на Куп на Кралот.

Играчите на Клуб Атлетико Мадрид имаа свој ден и постигнаа точно 4 гола, додека Клуб Леида Еспортиу не постигна ниту еден, па затоа ги разочара домашните навивачи и го загуби натпреварот со точен резултат 4-0.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Клуб Леида Еспортиу и Клуб Атлетико Мадрид.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/22rxx.mp4?token=1515011686-90%2B1s2G4G8oMzosLjLFAHcmxblheH%2BKAHyfqBwrSAcc%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На kladenje.mk ги рангиравме најдобрите онлајн кладилници. Провери каде имаш најдобри услови.