Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Астон Вила ФК и Бристол Сити ФК

Во Понеделник, 1 Јануари, Астон Вила ФК и Бристол Сити ФК одиграа натпревар во рамките на Чемпионшип.

Натпреварот изобилуваше со голови и беа постигнати точно 5 гола, но сите во мрежата на Бристол Сити ФК. Тоа резултираше со победа на Астон Вила ФК од 5-0.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/6auwu.mp4?token=1514840444-i%2FjJugw3rrlph3quxbIe9tHbVtniFx4UgC0OSllYIfk%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.