Манчестер Јунајтед ФК vs Саутемптон ФК хајлајтс

Во Сабота, 30 Декември, Манчестер Јунајтед ФК на својот стадион го пречека Саутемптон ФК во рамките на Премиер лига.

Манчестер Јунајтед ФК го пречека Саутемптон ФК во рамките на Премиер лига но мрежите мируваа и натпреварот заврши без голови.

Натпреварот заврши без голови, а најдобрите моменти и акции можете да ги видите на видео хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/9el8g.mp4?token=1514675025-w%2BpupwFsbOMNOPDb96RHbW0hXs0vumq%2B3QfDiWXBIgc%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.