Торино ФК vs Џенова ЦФЦ хајлајтс

Во Сабота, 30 Декември, Торино ФК на својот стадион го пречека Џенова ЦФЦ во рамките на Серија А.

На натпреварот не беше постигнат ниту еден гол.

Натпреварот заврши без голови, а најдобрите моменти и акции можете да ги видите на видео хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/547gk_1.mp4?token=1514653231-Uk%2Fq3F4Tggyp2JZWfwM4BNX0gZZ6dZIMd44%2FOsNfOTI%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Одлични коефициенти од 1xbet, провери ги и спореди ги на kladenje.mk