Хајлајтс и голови од Ливерпул ФК vs Лестер Сити ФК

Ливерпул ФК го нагости Лестер Сити ФК во рамките на Премиер лига меч, во Сабота, 30 Декември 2017.

Ливерпул ФК не успеа да ја зачува сопствената мрежа, но 2 пати ја тресеше противничката мрежа па забележа победа со резултат 2:1.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Ливерпул ФК и Лестер Сити ФК погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/v3ivw.mp4?token=1514656941-o%2BSMFJNm3j0Cn%2FInJ7DlQyAFtjVqu7Dp0xfZ%2FuI0QMg%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот