Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Болоња ФЦ 1909 и Удинезе Калчо

Во Сабота, 30 Декември 2017, Удинезе Калчо му гостуваше на Болоња ФЦ 1909 во рамките на Серија А.

На натпреварот имаше три гола, од кои 2 ги постигнаа играчите на Удинезе Калчо, а еден гол постигна Болоња ФЦ 1909. Тоа резултираше со победа на Удинезе Калчо од 2:1.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Болоња ФЦ 1909 и Удинезе Калчо.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/64111.mp4?token=1514656830-AxuSdNe%2Fuy6mc8SBVuy3Vx%2FHh5yYFLuO2Ka0TSlocA0%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.