ФЦ Интернационале Милано vs СС Лацио хајлајтс

ФЦ Интернационале Милано и СС Лацио одиграа натпревар во рамките на Серија А, во Сабота, 30 12 2017.

Нема голови кои можат да се видат на хајлајтс, бидејќи натпреварот помеѓу ФЦ Интернационале Милано и СС Лацио заврши со резултат 0:0.

Во хајлајтсот од натпреварот нема да најдете голови бидејќи истиот заврши 0:0, но тука се сите шанси, акции и најдобри моменти кои вредат да се погледнат.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/mh4rj.mp4?token=1514664153-Chpg4EiBLZkynVeBv3ran2jGhuMRsOQ%2FHr93uekxKTI%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Добиј ги најновите совети за кладење за Серија А.