Бартон Албион ФК vs Норвич Сити ФК хајлајтс

Во Сабота, 30 Декември, Бартон Албион ФК го пречека Норвич Сити ФК во рамките на Чемпионшип меч.

Бартон Албион ФК го пречека Норвич Сити ФК во рамките на Чемпионшип но мрежите мируваа и натпреварот заврши без голови.

Во хајлајтсот од натпреварот нема да најдете голови бидејќи истиот заврши 0:0, но тука се сите шанси, акции и најдобри моменти кои вредат да се погледнат.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/metvf.mp4?token=1514660425-OaFcd8IYlZJCRF3AWJcnLUDu4PgBxVkM9tBQS4tPuSQ%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На kladenje.mk ги рангиравме најдобрите онлајн кладилници. Провери каде имаш најдобри услови.