Барнсли ФК vs Ридинг ФК голови и хајлајтс

Барнсли ФК го нагости Ридинг ФК во рамките на Чемпионшип меч, во Сабота, 30 Декември 2017.

Двата тима, Барнсли ФК и Ридинг ФК постигнаа точно по еден гол, па натпреварот заврши нерешено.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/2x4u1.mp4?token=1514660431-3JjaMusv9irm5uTksLtsT7Dby5l5n13q28U62yPj0dk%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.