Видео од натпреварот Вест Бромвич Албион ФК vs Евертон ФК

Вест Бромвич Албион ФК го нагости Евертон ФК во рамките на Премиер лига меч, во Вторник, 26 Декември 2017.

Од реализациска гледна точка, натпреварот беше малку здодевен со оглед на фактот дека ниту еден тим не постигна гол.

Во хајлајтсот од натпреварот нема да најдете голови бидејќи истиот заврши 0:0, но тука се сите шанси, акции и најдобри моменти кои вредат да се погледнат.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/x7c8k.mp4?token=1514315503-SYEo5YAJ1J1aEBgtdCBE9ioSW3NbaA0VbmmsmjP%2BIoU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.