Барнсли ФК vs Престон Норт Енд ФК хајлајтс

Во Вторник, 26 Декември, во рамките на Чемпионшип се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Барнсли ФК и гостинот Престон Норт Енд ФК.

На натпреварот не беше постигнат ниту еден гол.

Натпреварот заврши без голови, а најдобрите моменти и акции можете да ги видите на видео хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/5dq4q.mp4?token=1514317988-EB5Ukv7PPjzeOnmH4sXqBvy8dfLXa%2F2CxY9cWOoGuJQ%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.